مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام شهرستان سیریک

مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام شهرستان سیریک

«اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» | علم مایۀ اقتدار ملی، مایۀ قدرت کشور، مایۀ ثروت کشور و مایۀ سربلندی هر کشوری است. مقام معظم رهبری مدظله العالی
مؤسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام که طی 25 سال خدمت، مبادرت به اجرای برنـــامه­ های مختلف علمی، آموزشی نموده است، در حال حاضر در عرصه­ های مختلفی چون بـــرگزاری کنکورهای آزمایشی، آزمون­ های المپیاد و پیشرفت تحصیلی، برگزاری دوره­ های المپیادی، اجرای طرح جامع آیه­ های تمدن، تـأسیس و اداره مدارس و آموزشگــاه ­های علمی، فنی و حــرفه ای، زبان و کامپیوتر و تـــألیف، نشـــر و توزیع کتب کمک آموزشی، اجرای دوره ­ها و آزمون­ های علمی مانند لیگ علمی بین المللی پایا و ... فعالیت می­ نماید.

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران

با عرض سلام و تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، با توجه به تعطیلات ماه مبارک رمضان و عید فطر، همچنین درخواست نمایندگی های مؤسسه و دانش آموزان گرامی، ثبت نام در طرح آیه های تمدن تا پایان تیرماه تمدید شد.

لذا دانش آموزان عزیز می توانند پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط زیر، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام اقدام نمایند.

 ـ طرح آیه­ های تمدن در سال­ تحصیلی 96 –95، متفاوت با سال­ های قبل کاملاً رایگان نبوده و دانش­ آموزان سال تحصیلی 95 –94 براساس نمرات کسب شده در آزمون­های ادواری تا پایان اسفند ماه مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از کسب امتیاز رتبه بندی و نهایتاً براساس میزان و سهمیه استان در سه سطح الف، ب و ج تقسیم­ بندی شده است.

ـ دانش آموزان سطح الف: دانش­ آموزان ممتاز و دارای امتیاز بالای می­ باشند که تعداد آنها در کل کشور محدود بوده و به­ صورت کاملا رایگان از خدمات طرح برخوردار می­ باشند.

ـ دانش­ آموزان سطح ب: دانش­ آموزان خیلی خوب بوده و دارای امتیازی کم­تر از دانش­ آموزان سطح الف بوده و بیش­ترین جامعه آماری را در کل کشور شامل می­ شوند. و این دسته از دانش­ آموزان با مشارکت 20% و برخورداری از تخفیف طرح 80% از خدمات طرح در طول سال­ تحصیلی بهره­ مند خواهند شد.

ـ دانش­ آموزان سطح ج: دانش­ آموزان خوب و با عملکرد متوسط می­ باشند که می­ توانند با تلاش و کوشش در سال تحصیلی 96 –95 به سطح بالاتر برسند. که این دسته­ از دانش آموزان با مشارکت 40% و با برخورداری از تخفیف 60% می­ توانند از خدمات طرح در طول سال تحصیلی بهر­ه­ مند گردند.

جدول مبالغ قابل پرداخت گروه­ های ب، ج با احتساب تخفیف­ های اعمال شده

هشتم

نهم

دهم

سوم دبیرستان

چهارم دبیرستان

ب

ج

ب

ج

ب

ج

ب

ج

ب

ج

220/000

440/000

260/000

520/000

380/000

760/000

640/000

1/280/000

1/200/000

2/400/000

 

توجه!

دانش ­آموزان جهت اطلاع از سطح­ بندی الف، ب و ج خود می­ بایستی به دفاتر واحد بسیج دانش­ آموزی واحد مقاومت مدارس یا شهرستان خود مراجعه نمایند.

ـ پس از اطلاع از سطح­ بندی خود فرم شماره­ یک که شامل اطلاعات فردی، ثبت­ نام و تأیید گواهی عضویت در بسیج می­ باشد را با هماهنگی دفاتر واحد بسیج دانش­ آموزی تکمیل نمایند. ضمناً داشتن شرط معدل اشاره شده در بندهای ذیل الزامی می­ باشد

ـ با توجه به سطح­ بندی نسبت به پرداخت وجه ثبت­ نام و ارائه سایر مدارک به مسئول بسیج دانش­ آموزی اقدام گردد.

ـ داشتن شرط معدل براساس کارنامه سال تحصیلی جاری

شرط معدل سطح الف هشتم (20) - نهم و دهم (19/50)- سوم و چهارم دبیرستان (19)

شرط معدل سطح ب: هشتم (19/50) - نهم و دهم (19)- سوم و چهارم دبیرستان(18/50)

شرط معدل سطح ج: هشتم (19) - نهم و دهم (18/50)- سوم و چهارم دبیرستان (18)

لذا پس از اطلاع از شرایط و ضوابط فوق­ الاشاره و تکمیل اطلاعات شما در فرم شماره­ یک، اسامی شما توسط نمایندگی­ های مؤسسه علمی رزمندگان ثبت سامانه شده و جهت اطلاع از وضعیت ثبت­ نام قطعی، پیامکی به شماره تلفن اعلام شده در فرم شماره­ یک برای شما ارسال خواهد شد.

چنانچه دانش­ آموزانی در هیچ یک از سطوح الف، ب و ج انتخاب نشده­ اند و دارای شرط معدل و تأیید گواهی عضویت در بسیج می­ باشند می­ توانند از خدمات طرح به­ صورت آزاد استفاده نموده و از خدمات طرح بهره­ مند می­ گردد و در سال تحصیلی 96 –97 چنانچه حائز شرایط لازم شوند می­ توانند در یکی از سطوح الف، ب و ج قرار گیرند.

جدول مبالغ قابل پرداخت گروه­ های آزاد

هشتم

نهم

دهم

سوم دبیرستان

چهارم دبیرستان

1/100/000

1/300/000

1/900/000

3/200/000

6/000/000

 

 نمایندگی های محترم موسسه در سراسر کشور نیز میتوانند پس از تحویل فرم ثبت نام تکمیل شده توسط بسیج دانش آموزی از طریق لینک های زیر نسبت به ثبت نام دانش آموزان تحت پوشش خود اقدام نمایند.


       

      

 


ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.